Росія перекидає ударні та транспортні вертольоти до кордонів України

Президент РФ Володимир Путін почав перекидати військові гелікоптери до кордону України. Це може бути ознакою того, що він продовжує планувати напад. Про це повідомляють неназвані офіційні особи США, йдеться у матеріалі The New York Times.

Чиновники кажуть, що чисельність російських військ на кордоні з Україною останніми тижнями залишається стабільною, незважаючи на прогнози американської розвідки про різке збільшення. Проте біля кордонів все ще перебуває 100 000 військовослужбовців, і тепер росіяни розмістили там також додаткові ударні літаки.

«Бойові та транспортні вертольоти, поряд із штурмовиками, стануть важливою перевагою Росії, якщо Путін вирішить вторгнутися в Україну», – йдеться у матеріалі.

Американські чиновники стверджують, що Путін має обмежене «вікно для вторгнення», а відносно м’яка зима сповільнила цей процес – він зрушив до лютого. Чиновники пояснюють це тим, що земля не промерзла досить сильно, щоб витримати переміщення важкої військової техніки.

Адміністрація президента США Джо Байдена залучила метеорологів для більш ретельного вивчення погодних умов в Україні. Також повідомляється, що з 27 грудня над Україною регулярно літають американські літаки RC-135 Rivet Joint для радіоелектронного прослуховування. Розвідку проводять і літаки E-8 JSTARS – вони відстежують нарощування російських військ та їхнє пересування.

Раніше повідомлялося, що у Росії урочисто відправляють служити до кордону з Україною перші ешелони із строковиками. На пероні їх освятив батюшка, а потім їх показали по телевізору.

Читайте також: Росія перекинула до кордонів України батальйон танків

Схожі статті

Соц. мережі

- Advertisement -spot_img

Останні новини