Конвертатор Євген Пуля нарощує обороти обналу

Один з найбільших конвертаторів України, конвертатор Євген Пуля нарощує обороти обналу

Раніше Пуля був одним з фінансових гаманців Володимира Гройсмана. Після зміни влади він наростив свій вплив. Зараз він активно розширив свою діяльність на території Херсонської області, де керівником податкової в області призначений його давній знайомий Ігор Клим. Про діяльність конвертаційних центрів в Херсонській області після призначення туди Клима не говорить тільки лінивий. Проте жодної реакції зі сторони керівництва податкової ніякої. Воно й не дивно, адже саме Євген Пуля купив посаду для Клима в виконуючого обов’язки голови ДПС Євгена Олейнікова. Олейніков вже протягом двох років курує роботу конвертаційних центрів. Саме Олейніков з Любченком отримують відсоток від діяльності конвертаційних центрів по всій країні.

Після введення санкцій РНБО проти найбільших контрабандистів Україні, Пуля дуже сильно почав переживати про те, що він може бути наступним. Саме навесні він почав скуповувати замовні інтерв’ю про те, нібито він насправді не має жодного відношення до обналу і про це говорять злі язики. Він почав розповідати казки про те, нібито він інвестує в нано-технологі по розробці квантового шолома для використання в медичних цілях. На практиці виявилось, що він відкрив елітний  медичний центр «Медеус» на Печерську у Києві. Оформив його на свою дружину Анну Пулю. Брудні гроші від обналу все ж таки потрібно якось легалізовувати. А грошей в Пулі дуже багато.

Медицина та Пуля

Ще однією з причин чому Пуля почав штурмувати сферу медицини насправді досить банальна. В кінці 2020 року ЗМІ повідомляли, що в Україну контрабандно завезли ізраїльську вакцину Рfizer контрабандно. Вона була призначена для вищого керівництва держави, міністрів та народних депутатів. В Україні на кінець 2020 року не було жодної партії вакцин від Covid-19.

Вакцинація здійснювалася під час різдвяних канікул в медичному центрі «Медеус», який напередодні відкрив Пуля. Так як задача яку перед ним поставили була виконана, відповідно перед конвертатором відкрили зелене світло по обналу. Він вхожий в офіс президента, тепер Пуля обслуговує в тому числі й компанії з дорожнього картелю  «Велике будівництво». Саме там уже ПДВ на мільярди гривень, які Пуля допомагає дорожникам оптимізовувати. Звичайно й не забуває про старших партнерів з офісу президента.

Схема по оптимізації податків конвертаторами стандартна, підконтрольні транзитно-конвертаційні та фіктивні підприємства надають послуги з формування і продажу фіктивного податкового кредиту і ПДВ. Документальне прикриття безтоварних операцій щодо незаконного формування податкового кредиту надається підприємствам реального сектору економіки. Загальний оборот схеми складає в понад 28 мільярдів гривень за шість місяців 2021 року.

Нижче наводимо невеликий перелік компаній які задіяні в схемі:

Такі об’єми свідчать, що Пуля знайшов впливових покровитель з чинної влади, які допомагають йому стати найбільшим конвертатором України. Тому конвертатор Євген Пуля нарощує обороти обналу

Раніше вже Пуля засвітився в відмиванні коштів через окуповані території, через що Служба Безпеки України розслідувала кримінальну справу. Також в судовому реєстрі  наявна інформація, про те, що компанія Пулі, — ТОВ ФК «Вап-капітал» обслуговує клієнтів, котрі здійснюють фінансові операції та сплачують податки на території терористичних утворень «ДНР» та «ЛНР» всупереч Постанові Правління Національного банку України від 06.08.2014. Але впливові люди допомогли уникнути кримінальної відповідальності.

Пуля дуже полюбляє багате життя. Вже ЗМІ писали, що він прославився тим, що їздить по столиці України на двох автомобілях Rolls-Royce, з номерами КА 0008 СК і АА 8547 ММ. Ціна одного з таких коштує в середньому 600 000 євро. Звідки такий молодий хлопчина заробив такі статки можна тільки догадуватися. Хоча навіщо ці здогади, якщо всім і так відомо. Вигодоотримувачами від таких схем обналу крім Пулі є все керівництво податкової та посадові особи офісу президента. Це дозволило конвертатору Євгену Пулі наростити обороти обналу.

Раніше повідомлялося, що конвертатор Пуля відмиває кошти через окуповані території.Схожі статті

Соц. мережі

- Advertisement -spot_img

Останні новини